SKIEROWANIA NA BADANIA LEKARSKIE

Skierowanie będzie można odebrać w biurze Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej mieszczącym się w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 13-15, budynek A, aula A (I piętro) od 3 sierpnia br.

Skierowania wydawane będą osobom, które dokonały pełnej rejestracji internetowej na studia w Collegium Medicum w Bydgoszczy, tj. wybrały kierunek studiów i dokonały opłaty rekrutacyjnej.

Istnieje możliwość wysłania pocztą skierowania, po uprzednim przesłaniu do Uczelni koperty zwrotnej ze znaczkiem koperta formatu C6, znaczek w kwocie 3,30 zł (należy dołączyć informację o wybranym kierunku studiów) na adres:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 13-15, 85-067 Bydgoszcz
z dopiskiem
Uczelniana Komisja Rekrutacyjna – badania lekarskie


WYKONANIE BADANIA LEKARSKIEGO

Badania lekarskie mogą być wykonywane u dowolnego lekarza medycyny pracy.

Bezpłatne badania można przeprowadzić i uzyskać zaświadczenie w Przychodni Medycyny Pracy przy Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9 (wejście do ul. Jurasza). Proszę zgłaszać się ze skierowaniem do pok. 235 A lub 236 (II piętro) w godz. 09.00 – 14.00 (poniedziałek – piątek).

WZÓR SKIEROWANIA NA BADANIA LEKARSKIE

WZÓR ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIEGO


TERMIN DOSTARCZENIA ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIEGO

Kandydaci na kierunki audiofonologia, terapia zajęciowa i zdrowie publiczne nie pobierają skierowania z uczelni i nie muszą dostarczać zaświadczeń lekarskich w komplecie wymaganych dokumentów. Na badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych zostaną skierowani w październiku po podjęciu studiów w Collegium Medicum.


Zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do studiowania na wybranym kierunku studiów nie będzie wymagane przy składaniu kompletu dokumentów.

Zaświadczenie lekarskie będzie można dostarczyć najpóźniej w drugiej połowie września – o ostatecznym terminie poinformujemy wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *