Kierunek lekarsko – dentystyczny od roku akademickiego 2024/2025!
Od roku akademickiego 2024/2025 na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu tworzy się stacjonarne studia jednolite magisterskie o profilu ogólnoakademickim, prowadzone w języku polskim, na kierunku lekarsko-dentystycznym.


